Szybka pomoc psychologiczna

Nasz psycholog pomoże Ci skutecznie pokonać lęk, problemy psychosomatyczne, zaburzenia snu, zwalczyć nerwicę i depresję, a także podnieść samoocenę i poradzić sobie z traumą oraz trudnymi emocjami. Dzięki nowatorskim metodom pracy, takim jak EMDR, czy karty metaforyczne, dotrzesz do przyczyn swojego niepokoju, a techniki relaksacyjne zaproponowane przez psychoterapeutę sprawią, że nauczysz się radzić sobie ze stresem w każdej sytuacji. Pomoc psychologiczna jeszcze nigdy nie była tak szybka!

Psychodietetyka

Z pomocą naszego psychodietetyka dotrzesz do swoich ukrytych emocji, które leżą u źródła zaburzeń odżywiania, zmienić szkodliwe nawyki żywieniowe na właściwe, korzystne dla Ciebie i Twojego zdrowia, a także zrozumiesz, z jakiego powodu dotychczas stosowane metody odchudzania, bądź dostosowania diety do Twojego schorzenia, zawodziły. Zostaniesz zaopatrzona w zestaw cennych porad, dzięki którym zobaczysz, że zdrowe odżywianie nie musi być trudne i pełne wyrzeczeń!

O nas

Centrum Zdrowia Psychicznego “Odnowa” powstało z myślą o Tobie i pragnieniem podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z Tobą. Jesteśmy ambitnym  i bardzo energicznym zespołem specjalistów z dużym zaangażowaniem do tego co robimy. Pomoc psychologiczna – to nasza pasja. Nasi specjaliści kończyli specjalistyczne akredytowane szkolenia zarówno w kraju jak i za granicą oraz ciągle poszerzafą swoją wiedzę i podnoszą kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i warsztatach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

o nas

Nasz Zespól

Galeria