mgr Maryna Tieriekhova

Witam serdecznie!

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, psychologiem transportu oraz certyfikowanym specjalistą z zakresu Biosugestii i EMDR.

Ukończyłam Wydział Psychologii o specjalności Psychologia Kliniczna oraz studia podyplomowe z Psychologii Sądowej i Psychologii Transportu.

Swoje doświadczenie zdobywałam w Szpitalach Psychiatrycznych, w których pracowałam przez 10 lat na oddziałach o różnym profilu (zarówno na oddziałach neuroz, jak i na zamkniętych ogólnopsychiatrycznych). Pomagam osobom cierpiącym na depresję, lęk, bezsenność, psychosomatykę itd.

Jestem w trakcie pisania naukowej pracy doktoranckiej na temat „Fenomenologii zaburzeń depresyjno-lękowych o różnym pochodzeniu oraz tworzenie programów pomocy psychoterapeutycznej”.

W swojej pracy łączę koncepcje i metody z różnych podejść i nurtów. Czasami dość nietypowych dla Polski, takich jak: psychoterapia za pomocą kart metaforycznych i przeprowadzanie seansów Biosugestii. Metody te, choć nieznane jeszcze w Polsce, w wielu krajach (m. in. Francji, Niemczech i Izraelu) są przebadane i uznane jako skuteczna metoda pomocy psychologicznej.