mgr Lena Kruk

Nazywam się Lena Kruk i jestem psychodietetykiem, akredytowanym coachem ICF oraz Life Coachem, a także pedagogiem.

Pedagog to specjalista zajmujący się młodzieżą. Jego zadaniem jest obserwacja i diagnoza, a także dobranie odpowiednich metod, które skutecznie pomogą rozwiązać problemy wychowawcze.

Nasz specjalista zbada potrzeby i możliwości Państwa dziecka, udzieli całej rodzinie wsparcie psychologiczno-pedagogicznego, a także wsparcia w kryzysie. Pedagog uczy młodzież efektywnej komunikacji, co pomoże zapobiegać konfliktom między członkami rodziny oraz między rówieśnikami. Jeżeli okaże się to konieczne, wskażemy Państwu specjalistę z innej dziedziny (np. psychologa, psychiatrę), z którym warto dany przypadek skonsultować.

W czasach pandemii, przymusowej izolacji oraz masowych ograniczeń, obserwuje się coraz częstsze przypadki depresji, fobii szkolnej i społecznej, zaburzeń odżywiania oraz wielu innych nieprawidłowości w sposobie funkcjonowania dzieci i młodzieży. We wszystkich wymienionych sytuacjach warto sięgnąć po pomoc doświadczonego specjalisty.

Zmagasz się z zaburzeniami odżywiania, cierpisz na zaburzenia odżywiania, nadwagę lub otyłość? Wypróbowałaś już wiele metod odchudzania, ale żadna nie była skuteczna lub efekt nie utrzymał się długo? Jestem dyplomowanym psychodietetykiem. Pomogę Ci skutecznie zmienić zle nawyki żywieniowe, tak, aby efektem była nie tylko utrata wagi, lecz przede wszystkim zdrowie!

Podczas wizyt w naszym centrum przekonasz się, że ani odchudzanie, ani leczenie takich dolegliwości, jak bulimia, ortoreksja, czy kompulsywne objadanie się, nie musi być drogą pełną wyrzeczeń, poczucia winy i wstydu.

Coach jest towarzyszem Twojej drogi, ale nie wskazuje Ci jej kierunku, ani nie przejdzie jej za Ciebie. Ty sam wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze i nosisz w sobie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Pracując ze mną zrozumiesz, że jesteś w stanie sam znaleźć rozwiązania, wzmocnić motywację, pokonać blokady i fałszywe przekonania, odkryć swoją ścieżkę życiową i zawodową, a także odnaleźć szansę na rozwój w obecnej, trudnej dla wszystkich sytuacji.

Wyobraź sobie , że każdy kryzys daje Ci możliwość lepszego poznania siebie i odkrycia w sobie potencjału, którego nawet się nie spodziewasz.

Odważ się na doświadczenie pozytywnej zmiany w Twoim życiu!