Jak się odchudzić?

 

Szybkie odchudzanie – to niestety nieefektywne odchudzanie. Utrata wielu kilogramów w krótkim okresie czasu nie służy zdrowiu. Bardzo łatwo wtedy o uleganie zachciankom, napady wilczego głodu, a co za tym idzie – szybki powrót do początkowej lub nawet wyższej wagi.

Jak się odchudzić? Jak utrzymać osiągniętą nową sylwetkę? Jak czuć się pełną energii? Jak wdrażać zdrowe nawyki żywieniowe?

Już nie mogę doczekać się, aby odpowiedzieć Ci na te i inne pytania! Zdrowy styl życia jest moją pasją. Chcę Cię przekonać, że odchudzanie nie musi – ba! – nie powinno być walką. Nie muszą towarzyszyć mu poczucie winy i uciążliwe ograniczenia. Pomyśl, że decydując się na ten proces dajesz sobie wielką szansę, potraktuj siebie jak swego najlepszego przyjaciela i bądź dla siebie wyrozumiała.

Zapraszam Cię do naszego gabinetu, gdzie dowiesz się, co Cię do tej pory ograniczało, co sprawiało, że sabotowałaś proces odchudzania, opowiem Ci, dlaczego emocji się nie je oraz udowodnię, że zdrowe jedzenie nie jest wcale nudne, ani trudne do przygotowania!